Blog dotyczący zagadnień wykończenia, dekoracji, różnych nietypowych rozwiązań aranżacyjnych własnych czterech kątów. www.ciekawewnetrza.com ciekawewnetrza@wp.pl
Smiley face

Smiley face

Smiley face

Blog > Komentarze do wpisu

Bitwa o dom okiem od drugiej strony...

Dziś parę słów trochę nie w temacie, choć jakiegoś związku można się doszukać. Na starość :) zachciało mi się telewizji i zgłosiłem do programu Bitwa o dom. Reklamowano go jako program dla ludzi kreatywnych z pomysłami, architektów , dekoratorów.  Wysłałem zgłoszenie trochę na wariata i w ostatniej chwili.

Zaproszono nas na pre-casting do Warszawy, gdzie rozmawialiśmy producentami programu.  Po wizycie w Warszawie, po upływie około tygodnia, otrzymaliśmy telefon z informacją , iż dostaliśmy się do następnego etapu.  W tym etapie ekipa z jurorem pofatygowała się do naszego M.

Wizyta ekipy trwała od godziny 19 do 1.30 w nocy, a z tych 6 godzin kręcenia w programie można zobaczyć jakieś 4 minuty.

Ponieważ kluczyka nie otrzymaliśmy, zostaliśmy zaproszeni do Warszawy przed całe grono jury, aby dowiedzieć się czy jesteśmy w programie.

Czy się dostaliśmy już jutro w programie (21.04.2013r)

Niestety miał to być program o urządzaniu wnętrz , a jest urzekła mnie twoja historia... ale oceńcie sami.

 

 A poniżej link do odcinka 2 gdzie nasze M które sam wyrzeźbiłem i zaprojektowałem, sfilmowane kamerą TVN-u


http://tvnplayer.pl/programy-online/bitwa-o-dom-odcinki,1253/odcinek-2,S00E02,19280.html


 

 

http://tvnplayer.pl/programy-online/bitwa-o-dom-odcinki,1253/odcinek-3,S00E03,19281.html

 

Niestety filmik za duży , dlatego linki do odcinków TVN-u.

 

 

sobota, 20 kwietnia 2013, ciekawewnetrzalodz

Komentarze
2013/04/26 21:24:48
Wow, super. Co prawda nie oglądam tv, ale daj znać czy się dostałeś ;) A tak w ogóle bardzo fajny blog i ciekawe pomysły. A trafiłam na niego rozliczając pit 37. Jak wypelnic formularz chciałam się dowiedzieć, ale przy okazji zawszę znajdę czas, żeby przejrzeć ciekawego bloga ;) Pozdrawiam
-
Gość: d.maryna, mail.blue-system.pl
2013/04/28 19:31:32
Wydaje mi się, że dobrze, iż nie przeszedłeś dalej, skoro brak Ci ogłady na tyle, by nie wyśmiewać ludzi, których nie stać na to co Ty już masz. A propos, skąd wiesz, że Ci od historii, która Ciebie nie urzekła, nie mają ciekawych pomysłów ?
P.S. Pamiętaj, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni ...
P.S. 2. Podoba mi się Twój tynk strukturalny :)
-
2013/04/28 21:15:52
Odp. d.maryna
Widać że nie doczytałaś wpisu, ja przeciwko tym ludziom nic nie mam,a kilku współczuję sytuacji w jakiej się znaleźli. Chętnie nawet bym im pomógł. Mój wpis dotyczy samego programu i formatu jaki miał być. A miał być to program o wnętrzach i o ich urządzaniu. A na pierwszym planie stanęły historie ludzi. Tak masz rację, że na szczęście się nie dostałem, bo nie chciałby na forum publicznym opowiadać o swoim życiu, tragediach itp. A do tego co mam doszedłem ciężką pracą , swoimi pomysłami i swoją kreatywnością. Czego wszystkim życzę :)
P.S.1 Wiem o tym dobrze, i daleki jestem od krytykowania pomysłów innych, bo gust to rzecz niewymierna.
P.S.2 dziękuję
-
Gość: teksas, iej57.internetdsl.tpnet.pl
2013/07/10 10:10:35
do tego co masz doszedles pomyslem , ciezka praca, jednak zglosiles sie do programu, wybierajac droge na skróty - w 2 miesiace zarobic ok. 400,000 zl. to jest pójście na łatwizne , uczestnicy opowiadali o swoim zyciu aby widz wiedzial komu da szanse na mieszkanie ! to normalne , taki program bez poznania uczestnikow? to nie byłoby ciekawe, a nudne mdłe . Nie dostałeś sie i swojągorycz w delikatny sposób wylewasz tutaj - TAKIE JEST NIE TYLKO MOJE ZDANIE , JA TAKZE SIE NIE DOSTAŁEM ALE NIE ROBIE Z TEGO POWODU PROBLEMU, WIDOCZNIE BYLI LEPSI CIEKAWSI LUDZIE , NIE W TYM TO MOZE W INNYM PROGRAMIE ZAISTNIEJEMY
-
Gość: ciekawewnetrzalodz, 84-10-115-196.dynamic.chello.pl
2013/07/10 19:03:20
odp. teksas, iej57.internetdsl.tpnet.pl
Wiesz nie wylewam tu swojej goryczy, zgłosiłem się do programu myśląc iż będzie to program typowo o wnętrzach, pomysłach na dekorację itp. Niestety jak czas pokazał głównym wątkiem były historie ludzkie na tle urządzania mieszkań. I do nich nic nie mam, życie różnie się układa. Nie robię z tego problemu, program w takiej formule mnie nie interesuje bo ja nie będę odsłaniał swojego życia na wizji. A co do kolejnych występów tv to mnie doświadczeń wystarczy , to chyba nie jest moja bajka, ale tobie życzę jak najbardziej powodzenia.
-
Gość: teksas, abdy238.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/07/11 23:29:16
Widzisz.... program tylko i wylacznie o wnetrzach nie utrzymal by sie na rynku, do tego niezbedne jest to "cos" czyli zyciowe historie przeplatane tworzeniem swoich wnetrz na swoje potrzeby, w innym przypadku nabór skierowali by do projektantów i ludzi którzy zawodowo zajmuja sie wykonczeniami a wtedy gwarantuje Cie ze program poniósł by klęskę
-
Gość: , 84-10-115-196.dynamic.chello.pl
2013/07/12 20:28:30
Odp. teksas, iej57.internetdsl.tpnet.pl
Ekspertem od telewizji nie jestem, ale patrząc przez przekrój programowy tv tak niestety jest jak mówisz. W zapowiedziach program zupełnie inaczej był reklamowany... gdybym wiedział iż będzie to tak wyglądało nie zgłaszałbym się. Ale cóż było minęło...
-
2014/04/03 10:55:28
Fajna zabawa, dobrze że próbowaliście, ale to jest telewizja - a ona rządzi się swoimi prawami. Moja koleżanka startowała w talent show i też mówiła o ustawianiu wyników itp - ale to jest do przewidzenia. PIT 36 online jest mniej przewidywalny od tego :)